Telegram sekėjai (paprasti sekėjai)

Telegram sekėjai

PRAŠOME ĮSITIKINTI, KAD JŪSŲ TELEGRAM PASKYRA NĖRA PRIVATI, KITAIP PASLAUGOS NEBUS SUTEIKTOS TAIP PAT, PO UŽSAKYMO PRAŠOME NEUŽDARYTI PROFILIO ! NORITE IŠBANDYTI NEMOKAMAI? TAI GALITE PADARYTI ČIA
Kraunama €
sekėjų


* Būtina įvesti pilną nuorodą, pvz https://www.telegram.org/...

Kaina už viena sekėją 0.0075 €. (1000 vnt. = 7.5 €.)
*Pirkdami paslaugas, Jus sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis

Kokybė

Kokybiški sekėjai

Lokacija

Europos sąjunga

Pristatymo laikas

Iki 3 valandų

Greitis

Nuo 10k iki 20k per parą

Kokie yra Telegram kanalo sekėjų didinimo privalumai?

Telegram yra viena populiariausių žinučių programų, kurioje galima susikurti savo kanalą ir pasidalinti informacija su savo sekėjais. Tačiau, kaip ir su kitomis socialinėmis platformomis, labai svarbu turėti didelį sekėjų skaičių, kad jūsų turinys pasiektų kuo daugiau žmonių.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs galite greitai ir lengvai padidinti savo Telegram kanalo sekėjų skaičių. Tai turi daugybę privalumų, tokių kaip:

  • Didesnė įtaka ir autoritetas: Didelis sekėjų skaičius rodo, kad jūsų kanalas yra populiarus ir turintis didelį autoritetą savo srityje. Tai gali padidinti jūsų patikimumą ir pagerinti jūsų įvaizdį.
  • Daugiau galimybių reklamuoti savo verslą: Turint didelį sekėjų skaičių, jūs galite lengviau ir efektyviau reklamuoti savo verslą ar paslaugas savo kanale. Jūsų reklama pasieks daugiau žmonių, o tai gali padidinti jūsų pelną.
  • Geresnis susirūpinimas dėl savo kanalo: Padidinus savo sekėjų skaičių, galite sulaukti daugiau grįžtamųjų ryšių iš savo auditorijos, kad jie padėtų jums tobulinti savo kanalą. Tai padės jums sukurti geriausią turinį savo auditorijai.