Twitch sekėjai (paprasti sekėjai)

Twitch sekėjai, followeriai

PRAŠOME ĮSITIKINTI, KAD JŪSŲ TWITCH PASKYRA NĖRA PRIVATI, KITAIP PASLAUGOS NEBUS SUTEIKTOS TAIP PAT, PO UŽSAKYMO PRAŠOME NEUŽDARYTI PROFILIO ! NORITE IŠBANDYTI NEMOKAMAI? TAI GALITE PADARYTI ČIA
Kraunama €
sekėjų


* Būtina įvesti pilną nuorodą, pvz https://www.twitch.com/...

Kaina už viena sekėją 0.0072 €. (1000 vnt. = 7.2 €.)
*Pirkdami paslaugas, Jus sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis

Kokybė

Kokybiški sekėjai

Lokacija

Europos sąjunga

Pristatymo laikas

Iki 3 valandų

Greitis

Nuo 10k iki 20k per parą

Kokie yra Twitch sekėjų didinimo privalumai?

Twitch yra viena populiariausių tiesioginių transliacijų platformų, kurioje vartotojai gali žiūrėti žaidimų transliacijas, vaizdo žaidimus, sporto varžybas ir daugiau. Tiesioginė transliacija yra puikus būdas padidinti savo žiūrovų skaičių, tačiau tai gali būti sunku padaryti be pagalbos. Štai kur ateina į pagalbą SubMe.lt - mūsų platforma gali padėti jums padidinti savo Twitch sekėjų skaičių, o tai turi daugybę privalumų.

  • Padidintas žiūrovų skaičius.Didesnis Twitch sekėjų skaičius reiškia didesnį jūsų tiesioginės transliacijos žiūrovų skaičių. Tai gali padėti jums tapti populiaresniu, o tai gali padidinti jūsų reklamos pajamas arba atversti galimybes kitoms pajamų šaltinį, pavyzdžiui, galimybes gauti partnerystę su Twitch.
  • Didesnis matomumas.Didesnis Twitch sekėjų skaičius reiškia didesnį jūsų tiesioginės transliacijos žiūrovų skaičių. Tai gali padėti jums tapti populiaresniu, o tai gali padidinti jūsų reklamos pajamas arba atversti galimybes kitoms pajamų šaltinį, pavyzdžiui, galimybes gauti partnerystę su Twitch.
  • Skatinamas socialinis įsipareigojimas.Kai žmonės mato, kad turite daug sekėjų, jie gali jums pritarti ir jie patys gali tapti jūsų sekėjais. Žmonės linkę pasitikėti populiariais profiliais, todėl didesnis sekėjų skaičius gali pritraukti daugiau žmonių ir padidinti jūsų socialinį įsipareigojimą.
  • Padidinta įtaka.Didžiulis sekėjų skaičius rodo, kad jūsų turinys yra vertingas ir kad turite platų fanų ratą.