FaceBook sekėjai (paprasti sekėjai)

FaceBook paskyros sekėjai, followeriai

PRAŠOME ĮSITIKINTI, KAD JŪSŲ FACEBOOK PASKYRA NĖRA PRIVATI, KITAIP PASLAUGOS NEBUS SUTEIKTOS TAIP PAT, PO UŽSAKYMO PRAŠOME NEUŽDARYTI PROFILIO ! NORITE IŠBANDYTI NEMOKAMAI? TAI GALITE PADARYTI ČIA
Kraunama €
sekėjų


* Būtina įvesti pilną nuorodą, pvz https://www.facebook.com/...

Kaina už viena paskyros sekėją 0.008 €. (1000 vnt. = 8 €.)
*Pirkdami paslaugas, Jus sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis

Kokybė

Kokybiški sekėjai

Lokacija

Europos sąjunga

Pristatymo laikas

Iki 3 valandų

Greitis

Nuo 10k iki 20k per parą

Facebook paskyros sekėjų didinimo privalumai

Facebook yra viena iš populiariausių socialinių tinklų platformų, kurią naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Turėti didelį sekėjų skaičių Facebook paskyroje gali suteikti daug privalumų, įskaitant didesnį matomumą, didesnį socialinį įsipareigojimą, galimybę pasiekti didesnę auditoriją ir daugiau galimybių vystyti savo verslą. Štai keli privalumai, kuriuos galite gauti, didindami savo Facebook paskyros sekėjų skaičių:

  • Didžiausias privalumas yra didesnis matomumas. Kuo daugiau sekėjų turite, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų turinys bus matomas daugeliui žmonių. Tai suteiks jums galimybę pritraukti naujų sekėjų ir padidinti savo populiarumą.
  • Didesnis socialinis įsipareigojimas. Daug sekėjų reiškia didesnę socialinę įtaką. Tai padės jums plėtoti savo verslą, suteiks daugiau galimybių pritraukti naujų klientų ir plėtoti savo prekių ar paslaugų rinką.
  • Galimybė pasiekti didesnę auditoriją. Didžiausias sekėjų skaičius reiškia didesnę galimybę pasiekti didesnę auditoriją. Tai reiškia, kad turint daugiau sekėjų, galite pritraukti daugiau lankytojų į savo tinklaraštį ar internetinę svetainę, arba patraukti dėmesį į savo prekių ar paslaugų skelbimus.
  • Verslo vystymosi galimybės. Didinti savo Facebook paskyros sekėjų skaičių taip pat gali būti naudinga verslo plėtrai. Daugiau sekėjų reiškia daugiau galimybių pritraukti naujų klientų ir padidinti savo pelną.