Kaip paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“? Kaip paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“?
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Kodėl norėtumėte paslėpti "Instagram" įrašus nuo ko nors?

Kartais gali kilti poreikis paslėpti savo „Instagram“ įrašus nuo tam tikrų žmonių. Tai gali būti dėl skirtingų priežasčių. Galbūt norite paslėpti asmeninius įrašus nuo darbdavių arba kolegų, norint išsaugoti savo privatumą. Taip pat gali būti, kad norite paslėpti įrašus nuo buvusių draugų arba šeimos narių, su kuriais jau nebendrinate. Nesvarbu, kokia yra priežastis, „Instagram“ suteikia įvairias galimybes paslėpti įrašus nuo bet kurio vartotojo.

Kaip paslėpti pranešimus nuo ko nors "Instagram

Norint paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“, galite pasinaudoti keletu būdų. Pirmiausia, galite paslėpti atskirus įrašus arba visą savo paskyrą nuo konkrečių žmonių. Taip pat galite naudoti „Artimiausi draugai“ funkciją, kad galėtumėte kontroliuoti, kas mato jūsų įrašus.

Atskirų įrašų slėpimas nuo ko nors "Instagram

Jeigu norite paslėpti atskirus įrašus nuo konkrečio žmogaus „Instagram“, galite tai padaryti tiesiogiai per patį įrašą. Pasirinkite įrašą, kurį norite paslėpti, ir paspauskite ant trijų taškų simbolio apačioje. Atsidariusiame meniu pasirinkite „Paslėpti nuo“ ir įveskite vartotojo vardą, nuo kurio norite paslėpti įrašą. Po to paspauskite „Paslėpti“. Taip pat galite pasirinkti „Nuimti paslėpti“, jeigu norite, kad įrašas vėl taptų matomas.

Istorijų slėpimas nuo ko nors "Instagram

Be paslėptų įrašų, taip pat galite paslėpti savo istorijas nuo tam tikrų žmonių „Instagram“. Tai nėra tokia akivaizdi galimybė kaip paslėpti įrašus, bet tai gali būti naudinga norint išlaikyti privatumą. Norėdami paslėpti istoriją nuo tam tikro žmogaus, eikite į savo profilio puslapį ir paspauskite ant trijų taškų simbolio viršuje dešinėje. Pasirinkite „Nustatymai“ ir tada „Privatumas“. Tame meniu paspauskite „Kas gali matyti mano istorijas“ ir įveskite vartotojo vardą, nuo kurio norite paslėpti istorijas. Taip pat galite pasirinkti „Nuimti paslėpti“, jeigu norite, kad jūsų istorijos vėl taptų matomos visiems.

Naudojimasis funkcija "Artimi draugai" siekiant kontroliuoti, kas mato jūsų įrašus

Viena iš galimybių kontroliuoti, kas mato jūsų įrašus „Instagram“, yra naudoti „Artimiausi draugai“ funkciją. Tai leidžia pasirinkti tam tikrus žmones, kurie matys jūsų įrašus, o kitiems jie bus paslėpti. Norėdami naudoti šią funkciją, eikite į savo profilio puslapį ir paspauskite ant trijų taškų simbolio viršuje dešinėje. Pasirinkite „Artimiausi draugai“ ir pridėkite vartotojus, kuriems norite parodyti savo įrašus. Taip pat galite ištrinti vartotojus iš šio sąrašo, jeigu norite, kad jūsų įrašai nebūtų matomi jiems.

Atšaukti arba užblokuoti ką nors "Instagram", kad paslėptumėte įrašus

Jei norite paslėpti savo įrašus nuo tam tikro žmogaus, paprasčiausias būdas tai padaryti yra atsisakyti jų sekti arba užblokuoti juos „Instagram“. Atsisakydamas sekti žmogų, jūsų įrašai nebesimatys jo naujienų sraute, o jūsų paskyra taps visiškai nematoma jo akims. Jei norite užblokuoti vartotoją, jūsų paskyra taps neprieinama jo akims, o jūsų įrašai ir profilis visiškai paslėpti nuo jo. Tai gali būti radikalus žingsnis, bet tai veiksmingai padės paslėpti savo įrašus nuo ne pageidaujamų žmonių.

Savo privatumo nustatymų "Instagram" tinkle valdymas

„Instagram“ siūlo įvairias privatumo nustatymų galimybes, kurios leidžia jums kontroliuoti, kas mato jūsų įrašus. Norint valdyti savo privatumo nustatymus, eikite į savo profilio puslapį ir paspauskite ant trijų taškų simbolio viršuje dešinėje. Pasirinkite „Nustatymai“ ir tada „Privatumas“. Ten galėsite pakeisti savo paskyros matomumo nustatymus, pasirinkti, kas gali rašyti jums žinutes arba pridėti įrašus į savo istoriją. Taip pat galite valdyti, kas gali matyti jūsų anksčiau įkeltus įrašus.

Patarimai, kaip išlaikyti privatumą "Instagram

Norint išlaikyti privatumą „Instagram“, svarbu laikytis kelių patarimų ir gudrių triukų. Pirma, reguliariai peržiūrėkite savo privatumo nustatymus ir atnaujinkite juos, jeigu reikia. Antra, būkite atsargūs, ką dalinatės savo įrašuose ir istorijose. Negalima dalintis asmenine informacija, kuri gali padėti pažeisti jūsų privatumą. Taip pat svarbu kontroliuoti, kas gali rašyti jums žinutes ir kas gali žymėti jūsų įrašus. Jeigu pastebėjote nežinomus ar nepageidaujamus vartotojus, galite juos pranešti „Instagram“ ir užblokuoti juos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie įrašų slėpimą "Instagram"

1. Ar galiu paslėpti įrašus nuo kelių žmonių tuo pačiu metu?
Taip, galite paslėpti įrašus nuo kelių žmonių tuo pačiu metu. „Instagram“ suteikia galimybę paslėpti įrašus nuo atskirų vartotojų, tad galite pasinaudoti šia funkcija, kad paslėptumėte savo įrašus nuo bet kiek vartotojų, kurių nenorite, kad juos matytų.

2. Ar galiu paslėpti tik vieną įrašą nuo tam tikro žmogaus?
Taip, galite paslėpti tik vieną įrašą nuo tam tikro žmogaus. Pasirenkant įrašą, kurį norite paslėpti, paspauskite ant trijų taškų simbolio apačioje ir pasirinkite „Paslėpti nuo“. Tuomet įveskite vartotojo vardą, nuo kurio norite paslėpti įrašą.

3. Ar galiu vėl atstatyti įrašą, kurį buvau paslėpęs?
Taip, galite atstatyti įrašą, kurį buvote paslėpęs. Norėdami tai padaryti, pasirinkite įrašą, kurį norite atstatyti, paspauskite ant trijų taškų simbolio apačioje ir pasirinkite „Nuimti paslėpti“.


Trūksta sekėjų, peržiūrų, o galbūt like paspaudimų? Ne bėda! Kartu su subme.lt pasiekite dar didesnių rezultatų jau šiandien. Pas mus galite įsigyti:
- Sekėjus (ang. Followers)
- "Patinka" paspaudimus (ang. Like)
- Video peržiūras (ang. Views)
- Pasidalinimus (ang. Shares)
- Prenumeratorius (ang. Subscribers)
- Ir kitas paslaugas
Mūsų teikiamų paslaugų sąrašą galite rasti čia

Atgal