Paskelbta 2022-07-27

Instagram yra atvira programa, leidžianti visiems matyti jūsų įrašus. Tačiau dauguma funkcijų „Instagram“ yra neprivalomi, o tai reiškia, kad jei nenorite kai kurių funkcijų, „Instagram“ siūlo keletą būdų, kaip jas ignoruoti. Pavyzdžiui, jei norite paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“. Galite jį apriboti.

Lengviausias būdas yra pakeisti paskyrą į privačią. Pagal šį scenarijų kitas asmuo neseka jūsų kaip sekėjo. Jei taip, norėsite jų nebestebėti.

 Kita galimybė yra paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“. Pagal šį scenarijų jie negalės matyti jūsų turinio. Jie gali komentuoti po jūsų įrašu arba patikti jūsų turiniui, bet jūs galite jį pamatyti. 2021 m. šie metodai veikia ir „iPhone“, ir „Android“.

Gana paprasta, pradėkime.

Yra du būdai, kaip paslėpti įrašus nuo kieno nors „Instagram“

Pirmasis būdas, perjunkite savo Instagram paskyrą į privačią.

Visų pirma, bakstelėkite mėsainių meniu, esantį viršutiniame dešiniajame kampe , spustelėkite nustatymą

Nustatymų sąraše palieskite privatumą

Perjunkite paskyrą į privačią paskyrą.

Tokiu būdu tik jūsų draugas ds gali matyti jūsų įrašus

Yra kitas metodas, vadinamas apriboti

Antras būdas, ribojimas

Jei nenorite ko nors nebestebėti arba jo/jos blokuoti, apribokite jį /ji. Pagal šį scenarijų jūs skelbiate, bet jis ar ji to nemato. „Instagram“ nerodo jūsų įrašo tam asmeniui. Tas asmuo gali manyti, kad mato jūsų įrašą ir gali su jumis bendrauti, tačiau iš tikrųjų jis (ji) nemato jūsų įrašų, o jūs nematote jo komentarų, paspaudimų „Patinka“ ir jo veiklos savo puslapyje.    


Atgal