„SUBME“ pradėjo savo veiklą 2020m. Mūsų pagrindinė užduotis yra tiekti kompleksines paslaugas, skirtos reklamuoti save įvairiuose socialiniuose tinkluose. Klientams teikiame paslaugas visuose populiariausiuose socialiniuose tinkluose: „Instagram“, „VKontakte“, „YouTube“, „Telegram“, „Twitter“, „ TikTok “. Mes siūlome savo klientams platų paslaugų asortimentą reklamuojant savo paskyras socialiniuose tinkluose.
Sukčiauti draudžia taisyklės. Neįmanoma 100% apsisaugoti nuo blokavimo ar atkurti atsektas paskyras. Galite naudoti tik geresnius (Gyvi sekėjai) „Instagram“ profilių reklamavimo metodus.
Mes turime savo prenumeratorių ir vartotojų šaltinį, kad atliktume užduotį ir atliktume įvairius mokamus veiksmus, taip pat šaltinius iš reklamos tinklų, bendruomenių tinklo su aktyviais socialinių tinklų vartotojais.
Užsakymas vykdomas nuo poros valandų iki 2 dienų, atsižvelgiant į kiekį. „Instagram“ sekėjų pridėjimas paprastai trunka nuo kelių minučių iki poros valandų.
Norint tapti partneriu, bei pradėti prekybą mūsų platformoje yra taikomas vienkartinis 100€ ( Kaina** ) mokėstis, bei kiekvienos paslaugos savikaina ( Savikaina* )
Prašome susisiekti su mumus - pagalba@subme.lt

Tai yra natūralu perkant sekėjus. Tačiau yra keli faktoriai, kurie gali lemti greitesni sekėju praradimą.

* Jei perkamas sekėjų skaičius yra gerokai didesnis, nei jau yra paskyroje, pvz Jūsų paskyroje yra 100 sekėjų ir Jus perkate 1000, tai natūralu, kad Instagram, gali blokuoti iki 80% naujų sekėjų, kurie prisidėjo per labai trumpą laiko tarpą ( 5-10min )

* Jei Jus perkate paprastus sekėjųs, rekomenduojame daryti kelis užsakymus pasirenkant mažesnį kiekį, pvz po 100,200,300 sekejų per užsakymą.

* Jei Jūsų paskyra buvo privati, atidaryta tik užsakymo metu, vėliau vėl privati, Instagram taip pat gali blokuoti dalį sekėjų kurie prisidėjo per labai trumpą laiko tarpą.

Norint išvengti greito sekejų praradimo rekomenduojame nauduoti " Instagram gyvi sekėjai " paslaugą.