Instagram live žiūrovai (paprasti live žiūrovai)

Instagram live transliacijos žiūrovai
PRAŠOME ĮSITIKINTI, KAD JŪSŲ INSTAGRAM PASKYRA NĖRA PRIVATI, KITAIP PASLAUGOS NEBUS SUTEIKTOS TAIP PAT, PO UŽSAKYMO PRAŠOME NEUŽDARYTI PROFILIO

Kraunama €
sekėjų


* Būtina įvesti pilną nuorodą, pvz https://www.instagram.com/...

Kaina už viena žiūrovą 0.007 €. (1000 vnt. = 7 €.)
*Pirkdami paslaugas, Jus sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis

Kokybė

Paprasti live žiūrovai

Lokacija

Europos sąjunga

Pristatymo laikas

Iki 3 valandų

Greitis

Nuo 10k iki 20k per parą

Paslauga yra pilnai automatizuota. sekėjų įtraukimas į „Instagram“ paskyrą pradedamas iškart po užsakymo apmokėjimo (ne ilgiau kaip 10 minučių eilėje). Jei yra didelė eilė paslaugai, vykdymas prasidės per 6-12 valandų po užsakymo.

Sekėjai prie jūsų paskyros pridedami iš mūsų pagrindinės duomenų bazės (kurios apimtis yra daugiau nei 2 milijonai paskyrų). Atsekimo tikimybė yra sumažinta iki minimumo, tačiau ji vis tiek egzistuoja. Jei jus domina „Instagram“ live žiūrovai, turintys minimalią galimybę atsekti Jūsų paskyrą, naudokite paslaugą Instagram gyvi live žiūrovai. Tačiau tai yra dirbtinai sukelti live žiūrovai ir mes neatsakome už tai, kad bėgant laikui "Instagram" nepašalins jūsų naujai pridėtų sekėjų.

Mes naudojame tik legalius budus pritraukiant sekėjus į Jūsų paskyrą. Mūsų duomenų bazė nuolat dideja užsakant reklamą iš įvairių žmonių, bei organizacijų. Šiuo metu maksimali sekėjų apimtys, kuria galime suteikti, yra daugiau nei 500 tūkstančių sekėjų!
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas