YouTube sekėjai (paprasti sekėjai)

YouTube like paspaudimai

PRAŠOME ĮSITIKINTI, KAD JŪSŲ YOUTUBE PASKYRA NĖRA PRIVATI, KITAIP PASLAUGOS NEBUS SUTEIKTOS TAIP PAT, PO UŽSAKYMO PRAŠOME NEUŽDARYTI PROFILIO ! NORITE IŠBANDYTI NEMOKAMAI? TAI GALITE PADARYTI ČIA
Kraunama €
paspaudimų


* Būtina įvesti pilną nuorodą, pvz https://www.youtube.com/...

Kaina už viena like 0.00882 €. (1000 vnt. = 8.82 €.)
*Pirkdami paslaugas, Jus sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis

Kokybė

Kokybiški paspaudimai

Lokacija

Europos sąjunga

Pristatymo laikas

Iki 3 valandų

Greitis

Nuo 10k iki 20k per parą

Kokie yra YouTube like paspaudimų privalumai šiam puslapiui

YouTube yra viena iš populiariausių vaizdo bendruomenių pasaulyje, kurioje galima rasti milijonus vaizdo įrašų apie bet kokią temą. Vis daugiau žmonių kelia savo turinį į YouTube platformą, norėdami pasiekti didesnę auditoriją ir padidinti savo žinomumą.

Žmonės naudoja YouTube "like" paspaudimus, kad parodytų savo palaikymą ir pritarimą tam tikram vaizdo įrašui. Štai keletas privalumų, kurie gaunami iš didelio "like" paspaudimų skaičiaus:

  • Promocija - didelis "like" paspaudimų skaičius gali paskatinti žmones pasidalinti vaizdo įrašu su savo draugais ir pritraukti naujų žiūrovų.
  • Pakankamumas - didelis "like" paspaudimų skaičius gali paskatinti žiūrovus vertinti vaizdo įrašą kaip kokybišką ir patikimą, o tai gali padidinti jų pasitikėjimą kūrėju ir pritraukti naujų žiūrovų.
  • Rekomendacijos - YouTube dažnai rekomenduoja vaizdo įrašus, kurie turi didelį "like" paspaudimų skaičių, todėl didelis "like" paspaudimų skaičius gali padidinti galimybes, kad vaizdo įrašas bus rekomenduojamas daugiau žiūrovų.
  • Didinimas autoriteto - didelis "like" paspaudimų skaičius gali padidinti kūrėjo autoriteto ir patikimumo vertinimą, o tai gali padidinti jų sėkmę YouTube platformoje.

Jeigu norite padidinti savo vaizdo įrašų populiarumą, turėtumėte skirti dėmesio "like" paspaudimų skaičiui ir skatinti savo auditoriją aktyviai jais naudotis.