Paskelbta 2022-07-27

Instagram yra viena iš populiariausių socialinių tinklų platformų, kurioje kiekvienas vartotojas gali turėti savo paskyrą ir dalintis savo nuotraukomis bei video įrašais su pasauliu. Tačiau yra tam tikrų privilegijų, kurias gali gauti tik keli Instagram vartotojai, viena iš jų yra Mėlyna varnelė. Mėlyna varnelė yra tikrinimo ženklas, kuris rodo, kad Instagram paskyra yra autentiška ir patikima. Taigi, kaip galite gauti Mėlyną varnelę savo Instagram paskyrai? Šiame straipsnyje sužinosite patarimus ir rekomendacijas, kaip tai padaryti.

Pildykite savo profilį

Vienas svarbiausių žingsnių siekiant gauti Mėlyną varnelę yra užpildyti savo Instagram profilio informaciją kuo detaliau. Tai apima paskyros vardo ir bio skyriaus užpildymą, kad jūsų paskyra būtų lengvai atpažįstama, nurodykite savo el. pašto adresą, svetainę, telefoną ir kitus kontaktinius duomenis. Tai padės Instagram ekipai nustatyti, kad jūsų paskyra yra autentiška ir patikima.

Susijunkite su kitomis socialinėmis platformomis

Svarbu turėti susijusių socialinių tinklų profilių ir susijungti su jais, kad būtų lengviau patikrinti jūsų paskyros autentiškumą. Jei turite kitas paskyras, tokias kaip Twitter, Facebook ar LinkedIn, nurodykite jas savo Instagram profilyje ir susiejimas su jomis padės patikrinti jūsų autentiškumą.

Išlaikykite gerą reputaciją

Kita svarbi Mėlynos varnelės gavimo sąlyga yra gerą reputaciją turinti Instagram paskyra. Tai reiškia, kad turite laikytis taisyklių, skelbti kokybiškus turinius ir taisyklingai bendrauti su savo sekėjais. Taip pat svarbu vengti piktnaudžiavimo arba kaltinimų, kad jūsų paskyra būtų laikoma autentiška ir patikima.


Atgal