Paskelbta 2022-07-27

Ką duoda mėlyna varnelė? Trumpai tariant, tai yra asmens ar prekės ženklo (įmonės) autentiškumo patvirtinimas. Profiliai, turintys varnelę, vis dar yra reti socialinio tinklo platybėse. Prieš oficialų prašymą atlikti patikrinimą nebuvo aišku, kaip jie išduodami ir kas vyksta kitoje „Instagram“ pusėje. Dabar dingo mistinė varnelių išvaizda, viskas tapo atviriau ir skaidriau, kas negali atsidžiaugti.

Dabar visi gali pateikti patvirtinimo užklausą perėję kelis etapus. Vienintelis sunkumas šiuo metu yra tas, kad ši funkcija yra prieinama tik „iOS“ platformoje, o „Android“ nėra, tačiau, kaip žada kūrėjai, tai laikina ir netrukus ši funkcija bus visose sistemose.

KO REIKIA?
• Eikite į nustatymus ir pasirinkite parinktį „Prašyti patvirtinimo“
• Tada turite pridėti dokumentus, patvirtinančius jūsų tapatybę. Jei puslapis priklauso prekės ženklui, registracijos dokumentai yra tinkami.
• Išsiuntus užklausą, belieka tikėtis ir laukti.

Dabar belieka laukti informacijos apdorojimo iš „Instagram“, po to gausite pranešimą su patvirtinimu arba, priešingai, atsisakymą. Jei vis dar nesiseka ir jums atsisakoma, po mėnesio procedūrą galite pakartoti dar kartą. Daugiau apie užpildymą galite perskaityti ankstesniame mūsų straipsnyje.

Kita nauja funkcija yra išsami paskyros informacija. Dabar galite išsamiau perskaityti apie profilį tokius dalykus kaip registracijos data, vieta ar, pavyzdžiui, pavadinimo pakeitimai. Be kita ko, dabar jie įves dviejų veiksnių autentifikavimą, o tai reiškia, kad bus galima prisijungti per kitų programų paskyras.

Atgal