Kaip prisijungti prie facebook ? Facebook prisijungti | Feisbukas prisijungti

Kaip prisijungti prie facebook ? Facebook prisijungti | Feisbukas prisijungti
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Kodėl turėtumėte užsiregistruoti "Facebook" paskyrą?

"Facebook" yra ne tik populiariausia socialinio tinklo svetainė pasaulyje, bet ir galinga priemonė, padedanti palaikyti ryšį su artimaisiais ir draugais, bendrauti su kolegomis, gauti naujienas ir pranešimus iš mėgstamų prekių ženklų bei bendruomenių. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti prisijungimą prie šio socialinio tinklo.

Be to, turėdami "Facebook" paskyrą, galėsite kurti ir valdyti savo virtualų asmenybės atvaizdą. Galėsite pasidalinti nuotraukomis, statusais ar nuorodomis į įdomius straipsnius, taip parodant savo unikalumą ir interesus. Be to, galėsite stebėti kitų žmonių veiklą, įskaitant prekių prekybą, renginius ir naujienas, kurios jums gali būti įdomios.

Bendravimas su draugais ir artimaisiais
Vienas iš didžiausių "Facebook" privalumų yra galimybė bendrauti su draugais ir artimaisiais net jei jie gyvena skirtingose šalyse. Tai yra puiki priemonė palaikyti ryšį su jau seniai išvykusiais draugais ar šeimos nariais, kurie gyvena kitur. Taip pat galėsite patogiai ir greitai pasidalinti nuotraukomis ir įdomiais įvykiais su jūsų draugų ratu.

Personalizuotas turinys ir reklama
Turėdami "Facebook" paskyrą, galėsite personalizuoti jūsų naudojamą turinį ir matomą reklamą. "Facebook" algoritmai stebės jūsų naršymo įpročius ir interesus, ir atsižvelgs į juos, rodydami jums tik tai, kas galėtų būti jums aktualu. Tai gali būti naujienos, straipsniai, produktų pasiūlymai ir pan. Taigi, turėdami "Facebook" paskyrą, galėsite gauti tik tai, kas jums tikrai yra įdomu ir svarbu.

Žingsnis po žingsnio kaip sukurti "Facebook" paskyrą

Žingsnis 1: Eikite į "Facebook" svetainę
Norint sukurti "Facebook" paskyrą, pirmiausia turite aplankyti "Facebook" svetainę. Atsidarius svetainę, matysite registracijos formą, kurioje bus prašoma įvesti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, gimimo datą ir kitus reikiamus duomenis.

Žingsnis 2: Užpildykite registracijos formą
Paspaudę ant tuščių langelių, galėsite įvesti savo duomenis. Būkite tikslūs ir įvesti tik tikrus duomenis, kad vėliau nebūtų jokių problemų su paskyros atkūrimu ar prisijungimu.

Žingsnis 3: Patvirtinkite savo paskyrą
Kai visi reikalingi duomenys bus įvesti, turėsite patvirtinti savo paskyrą. Tai galite padaryti paspaudę ant nuorodos, kurią gausite nurodytu elektroninio pašto adresu. Po patvirtinimo galėsite pradėti naudotis savo nauja "Facebook" paskyra.

Kaip prisijungti prie savo "Facebook" paskyros

Žingsnis 1: Eikite į "Facebook" svetainę
Norint prisijungti prie "Facebook" paskyros, pirmiausia turite nueiti į "Facebook" svetainę. Atsidarius svetainę, matysite prisijungimo formą, kurioje bus prašoma įvesti savo vartotojo vardą arba elektroninio pašto adresą bei slaptažodį.

Žingsnis 2: Įveskite prisijungimo duomenis
Paspaudę tuščius langelius, įveskite savo prisijungimo duomenis. Būkite tikslūs ir įsitikinkite, kad teisingai įvedėte savo vartotojo vardą arba elektroninio pašto adresą bei slaptažodį.

Žingsnis 3: Paspauskite ant "Prisijungti" Kai visi prisijungimo duomenys bus įvesti, paspauskite ant mygtuko "Prisijungti". Jei duomenys bus teisingi, būsite nukreiptas į savo "Facebook" paskyros pagrindinį puslapį.

Dažniausi "Facebook" prisijungimo problemų sprendimai

Prisijungimo duomenų neatpažinimas
Jei negalite prisijungti prie savo "Facebook" paskyros, tai gali būti dėl neteisingai įvestų prisijungimo duomenų. Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte savo vartotojo vardą arba elektroninio pašto adresą bei slaptažodį. Jei jų neprisimenate, naudokite "Pamiršau slaptažodį" funkciją, kad atkurtumėte paskyrą.

Paskyros blokavimas ar sustabdymas
Kartais "Facebook" gali blokuoti ar sustabdyti paskyrą dėl įtartino elgesio arba pažeidimo taisyklių. Jei manote, kad jūsų paskyra buvo klaidingai blokuota ar sustabdyta, galite pateikti skundą "Facebook" pagalbos centre ir prašyti išsiaiškinti situaciją.

Prisijungimo problemos dėl techninių gedimų
Kartais "Facebook" gali patirti techninius gedimus, dėl kurių prisijungimas gali būti sunkus ar visai neįmanomas. Tokiais atvejais geriausiačiau palaukti keletą minučių ir pabandyti prisijungti vėliau. Jei problema tęsiasi, galite pabandyti iš naujo paleisti naršyklę arba išvalyti jos talpyklą. Taip pat patikrinkite, ar turite interneto ryšį ir ar tai veikia tinkamai.

Patarimai, kaip išlaikyti saugią "Facebook" paskyrą

Naudokite stiprų slaptažodį
Tinkamas slaptažodis yra vienas iš pagrindinių būdų apsisaugoti nuo neleistino paskyros prieigos. Naudokite stiprų slaptažodį, kuris būtų sudarytas iš skaičių, raidžių ir simbolių, bei būtų sunkiai atspėjamas. Taip pat nepamirškite slaptažodžio ir jokiu būdu neatskleiskite jo tretiesiems asmenims.

Būkite atsargūs su asmenine informacija
Neskelbkite asmeninės informacijos, tokios kaip adresas, telefono numeris ar gimimo data, viešai savo "Facebook" paskyroje. Tai gali pritraukti neigiamą dėmesį ar netgi patraukti nusikalstamų veiksmų pavojų. Būkite atsargūs ir dalinkitės asmenine informacija tik su tikraisiais draugais ar artimaisiais.

Stebėkite privatumo nustatymus
"Facebook" paskyroje yra įvairūs privatumo nustatymai, kurie leidžia jums kontroliuoti, kas gali matyti jūsų turinį ir veiklą. Pasitikrinkite ir reguliariai atnaujinkite savo privatumo nustatymus, kad būtumėte tikri, jog jūsų informacija yra saugi ir matoma tik tam tikriems žmonėms.

"Facebook" paskyros funkcijų tyrinėjimas

Pranešimų siuntimas ir bendravimas
"Facebook" paskyra suteikia galimybę siųsti pranešimus savo draugams ir artimiesiems. Tai yra patogus būdas greitai ir lengvai bendrauti, dalintis nuotraukomis, nuorodomis ar bet kokiu kitu turiniu. Be to, galite komentuoti draugų pranešimus ir veiklą, taip išreikšdami savo nuomonę ar palaikymą.

Nuotraukų dalinimasis
Viena iš populiariausių "Facebook" funkcijų yra nuotraukų dalinimasis. Galite kurti nuotraukų albumus, įkelti nuotraukas ir pasidalinti jomis su savo draugais ar visuomene. Tai yra puikus būdas rodyti savo gyvenimo įvykius ir įdomius momentus tiems, kurie jums rūpi.

Grupės ir bendruomenės
"Facebook" taip pat suteikia galimybę prisijungti prie įvairių grupių ir bendruomenių, kuriose galite dalintis interesus ir bendrauti su kitais, turinčiais panašius pomėgius. Tai gali būti muzikos, sporto, knygų ar bet kokios kitos temos grupės. Prisijungę prie šių grupių, galėsite gauti naujienas, diskutuoti ir dalintis informacija su bendraminčiais.

Renginių stebėjimas ir organizavimas
"Facebook" taip pat suteikia galimybę stebėti ir organizuoti įvairius renginius. Galite stebėti savo draugų renginius ir pasidalinti jais su kitais. Taip pat galite organizuoti savo renginius, kvietimus siųsti savo draugams ir stebėti, kas dalyvaus jūsų surengtuose renginiuose.


Trūksta sekėjų, peržiūrų, o galbūt like paspaudimų? Ne bėda! Kartu su subme.lt pasiekite dar didesnių rezultatų jau šiandien. Pas mus galite įsigyti:
- Sekėjus (ang. Followers)
- "Patinka" paspaudimus (ang. Like)
- Video peržiūras (ang. Views)
- Pasidalinimus (ang. Shares)
- Prenumeratorius (ang. Subscribers)
- Ir kitas paslaugas
Mūsų teikiamų paslaugų sąrašą galite rasti čia

Atgal