Paskelbta 2022-07-27

Instagram skiriasi verslo ir asmeninių paskyrų. Rinkodara Instagram tinkle be Instagram paskyros beveik neįmanoma. Ne kiekviena įmonė žino visas detales apie verslo „Instagram“ paskyros funkcijas, tik kai kurios sunkiai dirba, kad išnaudotų visas šios platformos galimybes.

Kas yra tiksliai „Business Instagram“ paskyros funkcijos ir ar tai būtina?

Daugelis „Instagram“ įmonių parduoda produktus, o ne dalijasi įrašais apie prekės ženklus ir įmones ar ką nors daro užsidirbti pinigų. „Instagram“, nustatydami paskyrą, verskite ir palengvinkite savo kelią. kuo skiriasi asmeninė paskyra nuo verslo paskyros? Verslo paskyroje yra daug parinkčių, bet prieš pradedant sužinoti apie kai kurias iš šių pagrindinių funkcijų, būtų gerai žinoti:

Pirma, verslo Instagram paskyrą leidžiama pakeisti į asmeninę.

Antra, sukurkite naują verslo paskyrą arba perjunkite į verslo paskyra, abi jos leidžiamos, tačiau viena geriausių verslo „Instagram“ paskyros funkcijų yra savoji analizė (paminėsime kitose pastraipose).

Turėtumėte leisti Instagram rinkti duomenis. Tada, kai pakeisite savo paskyrą į verslo paskyrą, tai nereiškia, kad „Instagram“ iš karto parodys viską apie jūsų klientą. Tai užtrunka ir patikinu, kad verta.

Padidinkite įrašą

Instagram suteikia galimybę peržiūrėti labai vertingus duomenis apie tai, kas lanko jūsų įrašus. Žmonės, kurie mėgsta jūsų įrašą arba komentuoja po jo.  

„Instagram“ kiekviename „Instagram“ įraše prideda funkciją, vadinamą „Instagram“ įžvalgomis, Instagram įžvalgos. Suteikite labai naudingos informacijos apie savo įrašus.

Kaip suaktyvinti įžvalgas?

  • Savo profilyje palieskite „Skelbimų įrankiai“ 
  • Tvarkyti , spustelėkite „Ankstesni skelbimai“
  • Raskite „skelbimą“, kurio rezultatus norite matyti, ir spustelėkite „Peržiūrėti įžvalgas“ span>

 

Ką sako įžvalgos?

Trys pagrindinės informacijos apie tam tikrą įrašą. Pasiekimas, įtraukimas, įspūdis. Kiek žmonių pasiekia tam tikrą įrašą? Tai reiškia, kiek žmonių peržiūri įrašus? Su įrašais susijęs įsitraukimas reiškia, kiek žmonių bendrina, komentuoja ar mėgsta jūsų įrašą, o įspūdis reiškia, kiek kartų įrašai buvo peržiūrėti. Įrašo parodymas yra didesnis nei pasiekiamumas, nes parodymas, kai paskyroje jūsų įrašas matomas du kartus, taip pat įskaičiuojamas


Atgal