Internetinių puslapių, tinklapių kūrimas


Teikiame internetinių svetainių kūrimo paslaugas. Kuriame modernaus dizaino internetines svetaines. Priklausomai nuo poreikių, sukursime reikiamo pobūdžio svetainę, kuri atspindės įmonės veiklą.

Taip pat teikiame Google ADS, Facebook ir Instagram reklamos kampanijų kūrimo ir administravimo paslaugas. Paieškos sistemų optimizavimą (SEO). Technine svetainės greičio auditą ir optimizavimą.

•Interneto svetainių kūrimas
•Elektroninių parduotuvių kūrimas
•Programavimo paslaugos
•SEO, reklamos paslaugos
•Interneto svetainių priežiūra, administravimas
•Interneto svetainių atnaujinimas, korekcijos

Kiekviena rimta įmonė šiais laikais turi turėti informatyvų ir akiai malonų tinklapį. Deja, ne visi gali sau leisti daug laiko ir pinigų investuoti į savo tinklapį. Tai suprasdami, mes jums turime puikų pasiūlymą – aukščiausio lygio tinklapių kūrimo ir administravimo paslaugos už visiems prieinamas kainas. Mūsų ekspertai jūs užtikrins spartų užsakyto darbo tempą, bei nepriekaištingą rezultatą. www.tinklapiai.eu


Pslaugų pavyzdžiai

Reprezentacinė svetainė
Tai reprezentacinė vieno puslapio svetainė skirta įmonių, paslaugų arba prekių pristatymui. Gali turėti meniu, todėl ir atrodys, kaip standartinė interneto svetainė. Lankytojai nepereina į kitą puslapį, o automatiškai nusileidžia žemyn. Puslapis gali turėti nuotraukų galeriją, žemėlapį ir kitą. Ypač tinka vienkartinių renginių ar produkto pristatymui, žmogaus portfolio ar asmeniniam puslapiui.

Standartinė interneto svetainė
Reprezentacinė kelių puslapių svetainė, kurioje talpinama informaciją apie Jūsų verslą bei teikiamas paslaugas. Su turinio valdymo sistemos pagalba, Jūs savarankiškai galėsite redaguoti svetainės informaciją: sukurti naujus puslapius, pranešti apie akcijas ar nuolaidas, redaguoti menių ir nuorodas, tekstus, nuotraukas.

Kuomet užsisakote pas mus svetainės kūrimo ir hostingo paslaugas, gaunate šį tą daugiau: mes nuolat prižiūrime Jūsų svetainę ir galime ją administruoti. Jei klientams iškyla klausimų ar problemų, visuomet stengiamės kuo greičiau padėti ir surasti tinkamą sprendimą. Administruojame įvairių tipų svetaines – nesvarbu, ar tai būtų portalas ar Jūsų firmos reprezentacinė svetainė.

Nuolat įdiegiame atnaujinimus ir optimizuojame Jūsų tinklapį geriausioms pozicijoms populiariausiuose paieškų sistemose. Strūkturuojame informacija taip, kad ji būtų tvarkinga ir patogi vartotojams. Jei Jums iškiltų problemų su svetainės valdymu, mes mielai Jums padėsime palengvindami Turinio Valdymo Sistemą ir paaiškinsime viską detaliai. Jei Jūs norite atnaujinti seną tinklapį, kreipkitės į mus ir mes nedelsiant atkursime svetainę taip, kad ji būtų pritaikyta šiuolaikiškai vartotojų rinkai.

Svetainės kūrimas ir SEO optimizacija yra tik vienas iš tų žingsnelių, kurie padaro Jūsų elektroninę prekybą sėkminga. Prie detalios ir patogios informacijos ir efektyvios reklamos dar galime pasiūlyti ir aukšto lygio programavimo paslaugas bei nuolatinį dizaino atnaujinimą. Mūsų dizainerių komanda pasirūpins, kad Jūsų tinklapis nuolat atrodytų šiuolaikiškai ir būtų patrauklus didelei ir įnoringai vartotojų rinkai.

Internetinė parduotuvė
Interneto parduotuvė gali veikti, kaip prekių katalogas be prekių krepšelio. Galima pardavinėti ne tik prekes, bet ir paslaugas. Su turinio valdymo sistemos pagalba, Jūs savarankiškai galėsite redaguoti visas interneto parduotuvės funkcijas, kontroliuoti prekių kiekį, stebėti užsakymus, bendrauti su pirkėjais. Sutvarkysime apmokėjimo bei pristatymo būdus.

Jei norite pradėti savo nuosavą elektroninę parduotuvę – mes turime Jums puikų sprendimą. Ilgalaikė mūsų tinklapių kūrimo patirtis parodė, kad sėkmingai elektroninei parduotuvei reikalinga ne tik optimali turinio valdymo sistema, bet ir maksimali optimizacija su populiariausiais paieškos tinklais. Labai svarbu ir išskirtinis, akiai patrauklus dizainas – mūsų dizainerių komanda pasirūpins, kad Jūsų elektroninė parduotuvė atrodytų išskirtinai ir solidžiai. Kad jūsų elektroninės prekybos tinklapis atrodytų ne tik gražiai, tačiau būtų patogus ir vartotojams ir Jums, atliksime kruopštų programavimo darbą – taip ne tik garantuosime patogų valdymą, tačiau ir apsaugosime Jūsų tinklapį nuo įsibrovėlių.

Vis augant elektroninių parduotuvių rinkai, ieškome įdomesnių sprendimų patenkinti klientų norams. Įdiegiame itin patogų elektroninės parduotuvės valdymo branduolį, kuriuo galėsite lengvai ir greitai papildyti savo e-shop prekes ar redaguoti jau esančias. Hostingas, kurį pasiūlysime bus pritaikytas prie Jūsų elektroninės parduotuvės poreikių – bus skirta būtent tiek vietos, kiek reikia, kad Jūsų elektroninė parduotuvė sulauktų sekmės ir galėtų veikti netrugdomai. Ir visa tai – už itin patrauklią kainą!

Savo patirtį tinklapių kūrime pritaikysime norėdami išvystyti Jūsų elektroninės prekybos verslą. Nepamirškite, kad visuomet galime Jums padėti iškilus klausimams dėl Jūsų elektroninės parduotuvės. Pasiūlysime Jums palankiausius elektroninius sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir ambicijas. Mūsų įmonė taip pat siūlo mokėjimų integravimą – tai reiškia, jog galėsite priimti elektroninės prekybos mokėjimus internetu per lietuviškus bankus.

Tinklapio atnaujinimas
Laikui bėgant keičiasi dizaino standartai, vystosi informacinės technologijos, atsinaujina interneto naršyklės, keičiasi programavimo kodai ir paieškos sistemų reikalavimai. Svetainės atnaujinimas leidžia pritraukti daugiau lankytojų.

SEO optimizacija
Interneto svetainės optimizacijos paslauga skirta norintiems užimti aukštesnes pozicija Google paieškos reitinge be papildomos reklamos bei pagerinti puslapių greitaveiką.

Reklama Internete
Efektyviausias būdas greitai pranešti apie savo paslaugas ar produkciją - tai reklama Google paieškoje. Statistika rodo, kad užsisakius Google reklama interneto svetainė kyla paieškos reitinguose.

Norint sėkmingai išplėtoti savo elektroninę prekybą ir sulaukti daugybės klientų būtina ne tik turėti patrauklų, informatyvų ir patogų tinklapį, tačiau ir būti matomam įvairiose paieškos sistemose. Po tinklapio sukūrimo mes iškart imamės priemonių, kad Jūsų svetainę pamatytų kuo daugiau žmonių – vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti yra Jūsų tinklapio optimizavimas paieškos sistemose.

Aukščiausio lygio SEO optimizacija yra garantuojama kartu su Jūsų užsakytomis hostingo bei svetainės kūrimo paslaugomis. Mes jums padėsime pasiekti aukščiausias vietas populiariausių paieškos sistemų (tokių kaip Google, Yahoo ir kt.) reitinguose. Turime jau daugybę klientų, kurie džiaugiasi savo elektroninio verslo sėkme. Mūsų elektroniniai sprendimai padės Jūsų prekėms ar paslaugoms pasiekti būtent tą vartotojų auditoriją, kurios reikia.

Tinklapių kūrimo įgūdžiai, žinoma, yra svarbūs, kad Jūsų svetainė atrodytų patraukli vartotojų rinkai, tačiau Jūsų elektroninės prekybos sėkmę daug sparčiau išūgdo būtent puikiai atlikta SEO optimizacija. Mūsų SEO specialistai pasistengs, kad Jums netektų išleisti daugybės papildomų lėšų tinklapio reklamai, kadangi manome, jog mūsų gausi patirtis SEO rinkoje leidžia už ne itin didelę kainą optimizuoti Jūsų tinklapį į pirmasias garsiausių paieškos sistemų vietas.

Programavimo paslaugos
Programuojame įvairias programas, papildomus interneto svetainių komponentus, tvarkome duomenų bazes, taisome klaidas, šaliname virusus.

Tinklapių kūrimas susideda iš daugybės svarbių dalių, kurios ne tik padaro tinklapį patrauklų vartotojams, bet ir apsaugo jį nuo galimų įsilaužimų ar kitų trigdžių. Mūsų įmonė teikia aukštos klasės programavimo paslaugas.

Užsisakę mūsų paslaugas, greitai pajusite skirtumą: elektroniniai sprendimai, kuriuos mes siūlome, yra gerai apgalvoti, todėl jie bus puikus sąjungininkas Jūsų elektroninės prekybos sėkmei. Mūsų programuotojų komanda pasirūpins maksimaliu Jūsų svetainės saugumu.

Atsakingai žiūrime ne tik į tinklapių apsaugojimą nuo įsilaužimų, tačiau ir į bandymus pavogti integruotos mokėjimo sistemos duomenis. Mūsų elektroniniai sprendimai leidžia pasirūpinti maksimalia apsauga nuo įsilaužėlių – jokie duomenys nebus pavogti net ir naudojantis aukštomis įsilaužimo technologijomis.

Mes atliekame įvairias programavimo užduotis, tokias kaip: skriptų verslo optimizavimui kūrimas, Jūsų svetainės turinio valdymo derinimas ir palengvinimas, katalogų kūrimas ir galimybių tobulinimas pagal Jūsų poreikius. Kokybiškam elektroninės prekybos tinklapiui būtina maksimali apsauga ir patraukli išvaizda.

Mūsų programuotojų komanda dirba su plačiu programavimo kalbų spektru, todėl gali pasiūlyti sprendimą tik pagal Jūsų poreikius. Svetainių kūrimas reikalauja ne tik gebėjimo sukurti patrauklų ir nebanalų dizainą, tačiau ir įvairių programavimo kalbų (JavaScript, HTML, PHP ir kitų) išmanymo. Jei norite turėti idealų, klientus pritraukiantį tinklapį savo elektroniniam verslui – kreipkitės į mus. Mes Jums su malonumu padėsime jums igyvendinti savo idėjas!

Dėl paslaugų kreiptis pagalba@subme.lt