Paskelbta 2022-07-27

Vaizdo įrašų ir nuotraukų paskelbimas „Instagram“ tinkle tampa labai įprastu būdu visiems parodyti ir bendrinti savo atminimą. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų Instagram paskyra yra vieša, o tai reiškia, kad visi gali matyti jūsų įrašus. Jei nenorite bendrinti savo nuotraukų su jokiais „Instagram“ naudotojais, galite pakeisti savo paskyrą į privačią. Asmeninėje paskyroje jūsų paskyros stebėjimas ir įrašų peržiūra be jūsų leidimo buvo išjungti. Jei norite pamatyti, ką paprašėte stebėti „Instagram“, pirmiausia nustatykite savo paskyrą privačią.

Pats pirmasis žingsnis norint sužinoti, ką paprašėte stebėti „Instagram“, yra paskyros nustatymas privačiai; čia parodysiu, kaip tai padaryti;

Kaip nustatyti paskyrą kaip privačią?

Apatiniame dešiniajame „Instagram“ puslapio kampe bakstelėkite trijų eilučių meniu viršutiniame dešiniajame kampe, tada spustelėkite nustatymą, nustatymų meniu bakstelėkite privatumą, perjunkite privačią paskyrą.

Kas paprašė stebėti Jūsų Instagram paskyrą?

Kai turėsite privačią paskyrą, „Instagram“ naudotojai negalės matyti jūsų įrašų, kol nepateiks jūsų sekimo. Dabar jūs turite priimti ar atmesti vartotojus.

Jei norite pamatyti, ką paprašėte sekti Instagram, spustelėkite širdies piktogramą, kiekviena užklausa bus rodoma viršuje.

Galite juos patikrinti patvirtinti, ar jį pažįstate. Jei nenorite, kad tas vartotojas sektų, pasirinkite ištrinti. Naudodami

privačią paskyrą galite būti tikri, kad jūsų sekėjai yra pažįstami asmenys, pavyzdžiui, jūsų draugai ar jūsų šeima.

Kam paprašėte sekti Instagram?

Pažinti naudotojus, kuriems pateikta užklausa, taip pat galite tęsti kitu būdu.

  • Eikite į savo „Instagram“ paskyrą
  • viršutiniame dešiniajame puslapio kampe bakstelėkite trijų eilučių meniu
  • spustelėkite nustatymą
  • saugos parinktį
  • spustelėkite prieigos duomenis
  • Slinkite žemyn, kol pamatysite skiltį „Dabartinės stebėjimo užklausos“.
  • Spustelėkite peržiūrėti viską

Tokiu būdu pamatysite, ką paprašėte stebėti „Instagram“.


Atgal