Paskelbta 2022-07-27

Nesivaržykite peržengti standartinių dovanų ribas, kai nugalėtojas renkamas atsitiktinai iš visų abonentų - tokiu būdu jus daug geriau įsimins auditorija, o jūsų konkursas taps kūrybine saviraiškos priemone.

Daugelis socialinio tinklo „Instagram“ vartotojų domisi: kaip padidinti savo paskyros populiarumą? Nesvarbu, ar tai asmeninis tinklaraštis, ar internetinės parduotuvės paskyra, ar teminis puslapis, norėdami toliau plėtoti ir sėkmingai įgyvendinti savo planus, turite išlaikyti senosios auditorijos susidomėjimą ir nuolat pritraukti naujų skaitytojų. Vienas iš abipusiai naudingų būdų, kaip įtraukti abonentus į „Inst“, gali būti saugiai vadinamas konkursais ir loterijomis.

Ši technika turi daug privalumų:

• Įtraukti auditoriją į dialogą. Dalyvavimas konkurse reiškia veiklos pasireiškimą - nuo paprastos formulės „patinka + prenumeruoti“ iki įdomios kūrybinės užduoties tam tikra tema. Aktyvūs abonentai yra svarbi jūsų populiarumo augimo sąlyga.
• Reklama. Jūsų konkurse dalyvaujantys žmonės aktyviai dalijasi informacija apie tai savo asmeninėse paskyrose, atkreipdami dėmesį į jūsų tinklaraštį. Galite atkreipti ypatingą dėmesį į šį tašką pridėdami pakartotinį paskelbimą prie privalomų sąlygų, kelių draugų pažymėjimą komentaruose prie įrašo apie burtus ar pasakojimą apie konkursą, naudodami funkciją „istorija“.
• Žadina susidomėjimą ir jaudulį. Galimybė laimėti prizą ir dalyvauti konkurse yra puiki motyvacija jūsų sekėjams dalyvauti jūsų renginiuose ir domėtis įvykiais bei jūsų paskyros naujienomis.
• Tačiau norint, kad konkursas būtų sėkmingas ir pritrauktų kuo daugiau dalyvių, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių: tikslinės auditorijos poreikius, paklausius prizus ir originalią idėją.


ŠVIEŽIOS KONKURSO INSTAGRAMO RENGIMO IDĖJOS
Nepaisant teminio jūsų tinklaraščio dėmesio, konkursas turėtų būti įdomus ir originalus. Nesivaržykite peržengti standartinių dovanų ribas, kai nugalėtojas renkamas atsitiktinai iš visų abonentų - tokiu būdu jus daug geriau įsimins auditorija, o jūsų konkursas taps kūrybine saviraiškos priemone.

Galvodami apie naują „Instaram“ konkursą, galite imtis kelių naujų koncepcijų:

• Geriausios nuotraukos konkursas. Šis formatas yra gana logiškas ir pagrįstas, nes „Instagram“ yra vienas populiariausių vaizdų dalijimosi socialinių tinklų. Parodykite savo vaizduotę, susiekite konkurso temą su savo veiklos sritimi: jei esate profesionalus konditeris ir apie tai rašote tinklaraštį, surenkite kūrybiškiausios naminio deserto nuotraukos konkursą. Jei rašote apie meilės ir santykių psichologiją, surenkite romantiškiausių porų asmenukių konkursą. Norėdami lengviau įvertinti dalyvius ir rasti laimėtoją, sugalvokite originalią žymą, kurią vartotojai naudos savo darbams pažymėti.
• Iššūkis. Sąvoka „iššūkis“ (išvertus iš anglų kalbos - „iššūkis“) daro prielaidą, kad jūs atliekate veiksmą ar užduotį, metant iššūkį kitiems interneto vartotojams: ar jie gali tai pakartoti? Paverčiantis savotiškomis interneto estafetėmis, iššūkis gali tapti galinga naujų žiūrovų pritraukimo priemone. Gerai apgalvokite savo iššūkio koncepciją: sutelkite dėmesį į savo stipriąsias puses, sugalvokite neįprastą ar juokingą veiksmą, kurį reikės pakartoti kitiems, ir nepamirškite pagardinti varžybų su trupučiu humoro.
• Konkursas dėl geriausios istorijos iš asmeninės patirties. Tai priartins jus prie savo abonentų, paskatins juos pasitikėti jumis ir pasidalinti savo patirtimi. Istorijos tema gali būti visiškai bet kokia, priklausomai nuo jūsų interesų srities: internetinė sporto prekių parduotuvė gali surengti geriausios istorijos apie pirmąjį dviratį konkursą, o grožio tinklaraštininkė gali paprašyti skaitytojų pasidalinti juokingiausiais blogo makiažo atvejais. Parodykite tikrą susidomėjimą savo pasekėjais - tai sukels emocinį žmonių atsaką.
• Išlaikyti testą tam tikra tema. Apklausą galite atlikti „Istorijose“ arba įdėti nuorodą į sukurtą testą naujame įraše. Laimės tie, kurie teisingai atsakė į daugumą klausimų. Šis formatas bus ne tik įdomus, bet ir informatyvus: jei rašote tinklaraštį apie filmus, atlikite apklausą, susijusią su įdomiais faktais apie mėgstamų filmų filmavimą. Laimingiausias būdas yra patikrinti savo tinklaraščio žinias: siekimas laimėti bus puiki paskata sužinoti kuo daugiau apie savo verslą.
• Geriausio įrašo komentaro kūrybinis konkursas. Yra daugybė galimybių: paprašykite skaitytojų pajuokauti, palikti spalvingą savo paslaugų apžvalgą arba sugalvoti jums naują šūkį. Atviro konkurso formatas leis dalyviams vertinti vieni kitus ir dalyvauti diskusijose tarpusavyje pagal pranešimo temą. Kitas ryškus prisilietimas prie tokio konkurso bus teisė balsuoti už abonentus: pavyzdžiui, trijų daugiausiai įvertinimų sulaukusių komentarų autoriai bus paskelbti nugalėtojais.

Taigi ne tik galimybė laimėti prizą gali pritraukti žmones dalyvauti konkurse, bet ir įdomi idėja: jei sugalvosite originalią koncepciją, reikalaujančią pasitelkti fantaziją, dalyvavimas joje žmonėms suteiks nepamirštamos patirties ir naujos patirties.

„Instagram“ reklamos funkcija, kurią galima užsisakyti pagal mūsų paslaugą, padės padaryti jūsų sąskaitą dar sėkmingesne ir pritraukti jai kuo daugiau dėmesio.

Atgal