Paskelbta 2022-07-27

Šiandien „Instagram“ yra galinga reklamos platforma, kuria naudojasi daugybė įvairių didelių kompanijų ir mažų organizacijų savo produktams ir paslaugoms reklamuoti. Norėdami pritraukti kuo daugiau dėmesio verslo paskyrai šiame šaltinyje, galite naudoti mūsų „Instagram“ reklamos paslaugą. Žemiau bus pateikti patarimai, kaip palaikyti puslapį, kad galėtumėte reklamuoti savo verslą.

NAUDINGI PATARIMAI VERSLUI INSTAGRAM
Taigi negalima nuvertinti „Instagram“ naudos verslui, nes šiandien ją naudoja didžiulis skaičius žmonių visame pasaulyje. Tuo pačiu metu maždaug 35% jo vartotojų bent kelis kartus per dieną tikrina, ar kanale nėra naujinių.

Norint, kad žmogaus žvilgsnis sutelktų dėmesį į jūsų leidinį, pirmiausia verta optimizuoti savo profilį. Norėdami tai padaryti, vietoj pagrindinės „Instagram“ profilio nuotraukos turite įdiegti savo įmonės ar prekės ženklo logotipą. Jei ne, galite naudoti, pavyzdžiui, vieno iš populiarių produktų nuotrauką. Tai leis vartotojui prisiminti jūsų organizacijos pavadinimą arba tiksliai suprasti, ką darote. Taip pat būtina pakeisti profilio pavadinimą į organizacijos pavadinimą: todėl žmonės, užsiprenumeravę jūsų puslapį, ir tie, kurie jį mato atsitiktinai, nesąmoningai atidės šį žodį ar frazę. Būtina trumpai apibūdinti savo pasiūlymo esmę ir pateikti visus kontaktinius duomenis. Nepamirškite apie privatumo nustatymus: profilis turi būti atidarytas visiems „Instagram“ vartotojams.

Pagalvokite apie paskelbtų nuotraukų kokybę: kuo ji aukštesnė, tuo maloniau vartotojui jas peržiūrėti. Todėl jis galės šiek tiek ilgiau pasilikti jūsų puslapyje ir domėtis jūsų pasiūlymu. Jei jūsų biudžetas leidžia, periodiškai pasinaudokite profesionalaus fotografo paslaugomis. Nepamirškite pridėti žymų. Jų neturėtų būti daug, užtenka 4-5. Tuo pat metu jie sugeba pritraukti tikslinę auditoriją į jūsų puslapį.

Parodykite savo abonentams savo verslo „virtuvę“. Šiandien žmonės nedomina beveidžių firmų: jie nori pamatyti, kas ten dirba, kaip vyksta gamybos procesas ir pan. Galite periodiškai skelbti nuotraukas, kuriose vaizduojami darbo momentai, darbuotojai. Pastarąjį galima trumpai apibūdinti: tai padidins abonentų lojalumą, suteiks jausmą, kad realūs žmonės jiems siūlo prekes ir paslaugas.

Taip pat svarbu parodyti savo produkto galimybes. Jei parduodate peilius, nuimkite porą volelių apie tai, kaip jie pjauna maistą. Tegul abonentai ir netyčia puslapyje apsilankę žmonės mato juos „veikiančius“. Jei užsiimate drabužių siuvimu, pakvieskite modelį, kuris trumpuose vaizdo įrašuose pademonstruos gatavus gaminius iš naudingiausios pusės.

Kai tik įmanoma, vykdykite bendravimą ir konkursus su savo auditorija. Tai ne tik atkreips dėmesį į jūsų verslą, bet ir padidins klientų lojalumą bei parodys geriausią jūsų pusę. Klausykite komentarų, kuriuos jums palieka abonentai, norėdami sužinoti naujų ir naudingų idėjų, kurios gali padėti jūsų verslui.


Atgal