Paskelbta 2022-07-27

Šiuolaikiniai žmonės mėgsta leisti laisvalaikį naršydami įvairiuose socialiniuose tinkluose, kuriuose vartotojai mėgsta įkelti savo nuotraukas ar įvairius vaizdo įrašus apie savo gyvenimą ar jiems artimomis temomis. Tai leidžia morališkai atsipalaiduoti, taip pat nudžiuginti save po ilgos darbo dienos.

Yra kelios pagrindinės kryptys:

pajamų gavimas naudojant savo TikTok paskyrą;
filmuoti vaizdo įrašus;
kitų žmonių puslapių tvarkymas;
Išsiaiškinę, kaip kiekvienas metodas veikia teisingai, pasirinkite tą, kuris leis socialinį tinklą paversti papildomu pajamų šaltiniu be investicijų ir su malonumu.

Savo kanalo kūrimas ir reklama
Daugelis žmonių nori žinoti ne tik kaip uždirbti, bet ir kaip lengva tapti žinomu ir populiariu tinklaraštininku. Būtent populiarumas padeda užsidirbti pinigų iš asmeninio kanalo. Štai kaip pradėti užsidirbti pinigų savo profilyje:

Sekite iššūkius - Virusiniai vaizdo įrašai platinami „Tik Tok“. Jie pažymėti grotažymėmis. Jų populiarumą rodo peržiūrų skaičius. Kaip užsidirbti pinigų Tik Tok kuriant iššūkius? Įmonės moka puslapių savininkams, turintiems daug „Tik Tok“ prenumeratorių, kad jie filmuotų savo produkto vaizdo įrašus. Tada jie paskelbe jį savo kanale ir įtikina savo gerbėjus prisijungti prie tam tikro produkto. Priklausomai nuo kanalo populiarumo, už vieną iššūkį TikTokers gauna nuo 50 eurų. Suma didės proporcingai prenumeratorių skaičiui ir kliento prekės ženklo svarbai.
Tiesioginės transliacijos - Kad būtų galima naudotis tiesioginio srauto funkcija, prenumeratorių skaičius turi viršyti 1000. Jei tinklaraščio tema ateina pas žiūrovus, jie autoriui dovanoja lipdukus ar monetas. Tai vidinė socialinio tinklo valiuta. Jie perka jį už tikrus pinigus ir išreiškia susižavėjimą, kad siunčia lipdukus savo mėgstamam tinklaraštininkui. Net „Tik Tok“ studentas gali užsidirbti pinigų. Išties už kiekvieną lipduką tiesioginės transliacijos autoriui taikomas 80% jo kainos. Paprastai tiesiogines transliacijas žiūri apie trečdalis visų prenumeratorių. Matematika paprasta: kuo didesnė auditorija, kuo įdomesnė ir informatyvesnė transliacija, tuo daugiau monetų gaus autorius. Ateityje jie bus išgryninti.
Bendradarbiavimas su panašiais kanalais - Kanalai, kurių prenumeratorių skaičius viršija 5 tūkst., tampa įdomūs tiek reklamuotojams, tiek kitiems tinklaraštininkams. Daugelis nepasiekusių šio lygio užsiima abipusiu PR, reklamuodami vienas kitą nemokamai. Išplėstiniuose puslapiuose kalbama apie naujokus už tam tikrą sumą.
Partnerių nuorodos - Nuorodų įdėjimo programos taip pat yra geras būdas gauti pajamų. Jie įterpiami į vaizdo įrašo aprašymą, tinklaraštį, komentarus. Puslapio savininko institucija skatina prenumeratorius pirkti naudojant nuorodas. Už tai Tiktoker gauna procentą nuo pirkimo sumos.

Kūrybinis kelias: vaizdo klipų kūrimas

Jeigu socialinį tinklą suvokiame kaip darbo platformą, tai kūrybingiems žmonėms tenka daug ką suktis. Štai kaip galite pritaikyti savo talentus:

Rašykite scenarijus kitų žmonių vaizdo klipams. Rašytojo profesija bus paklausa gerbiamų prekių ženklų ar net reklamuojamų žiniasklaidos veikėjų. Kokybiškas vaizdo įrašas nėra spontaniškas veiksmas, net atrodo, kad taip yra. Tai gerai apgalvotas siužetas, nufilmuotas pagal suplanuotą scenarijų. Tokios paslaugos yra paklausios ir gerai apmokamos.

Tik Tok – vaizdo įrašo formatas, o populiarėja tik įdomūs, bet ir gerai nufilmuoti bei suredaguoti vaizdo įrašai. Kokybiška įranga, montažo talentai gali būti gerai užsidirbti pinigų kaip paslauga įmonių puslapiams socialiniuose tinkluose. Videografams mokamas valandinis atlyginimas. Montavimas už atskirą kainą. Kad vaizdo įrašas neatrodytų išblukęs, „neapdorotas“, o iš bendro puslapio konteksto – įprasta jį apdoroti. Tai yra, suteikti jai unikalų stilių. Galite sukurti specialias programas - išankstinius nustatymus ir parduoti juos tinklaraštininkams. Arba patys už pinigus apdorokite juose esančius vaizdo įrašus. Technologijų pažanga ir kūrybingi žmonės sukuria kūrybinį turinį, pagardindami jį naujovėmis. Toks produktas yra brangus.

Minėti veiksniai, taip pat pradedančiųjų tinklaraštininkų kūrybiškumas, siekiai ir atkaklumas leidžia jiems pakilti žingsniu auksčiau. Jei potencialūs tinklaraštininkai nori sužinoti, kaip per kelias dienas užsidirbti 1000 „Tik Tok“ prenumeratorių, rekomenduojama susisiekti su specializuotomis organizacijomis, kurios skatina prenumeratorių skaičiaus augimą socialiniuose tinkluose.

Atgal