KĄ DARYTI JEI UŽBLOKAVO MANO INSTAGRAM PASKYRĄ?

Paskelbta 2020.10.01 14:32:59

„Instagram“ socialiniame tinkle yra dviejų tipų blokavimas - nuolatinis draudimas ir vadinamasis šešėlinis. Antruoju atveju viskas yra skaidresnė ir suprantamesnė: vartotojas iškrenta iš rekomendacijų, viršuje, jo įrašai sąraše nerodomi pagal žymes, net jei po šiais įrašais buvo paliktos žymos.

Skaityti plačiau

KAIP PRITRAUKTI DAUGIAU AUDITORIJOS Į JŪSŲ VERSLO INSTAGRAM PASKYRĄ?

Paskelbta 2020.10.01 15:32:59

Šiandien „Instagram“ yra galinga reklamos platforma, kuria naudojasi daugybė įvairių didelių kompanijų ir mažų organizacijų savo produktams ir paslaugoms reklamuoti. Norėdami pritraukti kuo daugiau dėmesio verslo paskyrai šiame šaltinyje, galite naudoti mūsų „Instagram“ reklamos paslaugą. Žemiau bus pateikti patarimai, kaip palaikyti puslapį, kad galėtumėte reklamuoti savo verslą.

Skaityti plačiau

GERIAUSIOS INSTAGRAMO KONKURSO IDĖJOS

Paskelbta 2020.10.01 16:32:59

Nesivaržykite peržengti standartinių dovanų ribas, kai nugalėtojas renkamas atsitiktinai iš visų abonentų - tokiu būdu jus daug geriau įsimins auditorija, o jūsų konkursas taps kūrybine saviraiškos priemone.

Skaityti plačiau

KAIP PARDUOTI PREKES IR PASLAUGAS INSTAGRAM PLATFORMOJE

Paskelbta 2020.10.01 17:32:59

Iš pradžių „Instagram“ buvo sukurta kaip platforma nemokamai skelbti nuotraukas. Šiandien socialinio tinklo funkcionalumas gerokai išsiplėtė. Vartotojai turi galimybę skelbti ne tik nuotraukas, bet ir istorijas, svarbiausius įvykius, vaizdo įrašus.

Skaityti plačiau

KAIP GAUTI MĖLYNĄ VARNELĘ INSTAGRAM'E?

Paskelbta 2020.10.01 18:32:59

Ką duoda mėlynas varnelė? Trumpai tariant, tai yra asmens ar prekės ženklo (įmonės) autentiškumo patvirtinimas. Profiliai, turintys varnelę, vis dar yra reti socialinio tinklo platybėse.

Skaityti plačiau